Brilux

[singlepic id=17]

Warszawa, dn. 16 marca 2010

LIST REFERENCYJNY

Pragniemy wyrazić nasze zadowolenie z wysokiej jakości usług świadczonych przez VISION JOBS z siedzibą w Oławie. W trakcie współpracy trwającej już od dłuższego czasu firma wykonała dla nas dziesiątki, jeśli nie setki, tłumaczeń na wiele języków.

Podstawą kontaktów z firmą VISION JOBS jest wszechstronność, rzetelność i fachowość, które połączone są z terminową obsługą, z zachowaniem należytej zawodowej staranności. Jesteśmy wymagającym klientem, zlecenia przekazywane przez nas do tłumaczeń to skomplikowane teksty techniczne. Dzięki całkowitemu spełnieniu naszych oczekiwań, firma zyskała u nas bardzo dobrą opinię, pozwalającą polecić ją jako sprawdzonego Partnera.

Do wyboru VISION JOBS spośród tak wielu firm o podobnym charakterze działalności, skłoniły nas nie tylko względy praktyczne, jak oferowana szeroka gama tłumaczeń czy krótkie terminy realizacji zleceń, ale co ważniejsze, szerokie rozumienie naszych potrzeb jako klienta, miła i kompetentna obsługa, profesjonalizm i rzetelność współpracujących tłumaczy. To wszystko stanowi doskonałą wizytówkę firmy.

Z ogromną przyjemnością możemy polecić usługi świadczone przez VISION JOBS, szczególnie tym, którzy poszukują solidnego Partnera do współpracy. Jesteśmy przekonani. że możecie Państwo polegać na tej firmie.

DYREKTOR PIONU ROZWOJU
Dariusz Sitarski

[singlepic id=1]

tłumaczenia Dębica | tłumaczenia Oława |